влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 28х36х21 см Чорний CL0117075
- В наявності
971 ₴
776,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках і три додаткові кишені на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Дуже містка модель.
Характеристика:
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри в см (ШхВхГ): 28x36x21 (глибина з кишенями).
Вес (кг.): 0,53.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117075 CL0 |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 21 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 28х36х21 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 776,80 ₴











