влевовправо
-20%Чоловічий шкіряний ремінь Le-Mon 150-180х4 см Чорний CL0096644
- В наявності
1 155 ₴
924 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний класичний ремінь батал, ширина 4 см, довжина 150-180 см.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0096644 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 150-180 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал | Шкіра |
| Розмір | 150-180х4 см |
| Розмір виробу | 150-180х4 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Торговельна марка | Le-Mon |
| Ширина | 4 см |
| Ширина ременя, см | 4 |
- Ціна: 924 ₴



