влевовправо
-20%Спортивна сумка Wallaby 66х28х32 см Синій CL0050103
- В наявності
2 099 ₴
1 679,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Матеріал — зносостійкий нейлон із водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зношуванню тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050103 |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Замок | Немає |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Обсяг | 59 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 66х28х32 см |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 679,20 ₴








