влевовправо
-20%Жіночий ремінь Le-Mon 110х6,5 см Чорний CL0095995
- В наявності
743 ₴
594,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь із екошкіри, ширина 6,5 см, довжина 110 см. Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0095995 |
| Довжина ременя | 110 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 110х6,5 см |
| Розмір виробу | 110х6,5 см |
| Подія | Повсякденні, Святкові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Le-Mon |
- Ціна: 594,40 ₴



