влевовправо
-20%Міський рюкзак PASO 32х46х16 см Різнобарвний CL0102078
- В наявності
1 453 ₴
1 162,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис рюкзака:
Виготовлений із міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями, а також стійкою до блякнення.
Рюкзак має два основні відділення на якісних змійках.
В основному відділенні розміщений відсік на гумці для надійної фіксації ноутбука 15,6" і невелика кишенька з флісовою внутрішньою обробкою для телефона або плеєра з отвором для можливості виведення навушників назовні рюкзака.
У другому відділенні розташований органайзер (брелок для ключів, дві петлі для ручок, дві відкриті кишеньки та сітчаста кишеня на блискавці для дрібних предметів).
Додаткова кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Світловідбивні смужки на лямках рюкзака.
Прекрасно продумана спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Зручна набита ручка рюкзака, а також додаткова петля для можливості підвішування рюкзака.
Дно рюкзака додатково ущільнене.
Всередині підкладка з нейлону з логотипами виробника.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розміри: 46x32x16 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 685 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0102078 |
| Вага | 685 |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 16 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 22 |
| Розмір виробу | 32х46х16 см |
| Розміри | 32х46х16 см |
| Торговельна марка | PASO |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 1 162,40 ₴






