влевовправо
-20%Чоловічий шкіряний ремінь Weatro 115-120х3,3 см Чорний CL0096202
- В наявності
1 320 ₴
1 056 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь чоловічий із натуральної шкіри, ширина 3,3 см. Довжина 115 см, 120 см. Країна-виробник Україна.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0096202 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 120 см, 115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 115-120х3,3 см |
| Розмір виробу | 115-120х3,3 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Торговельна марка | Weatro |
| Ширина ременя | 3,3 см |
- Ціна: 1 056 ₴




