-20%Головка для пошкоджених гайок 1/2" 14мм Toptul CL0101998
- В наявності
504 ₴
403,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка для пошкоджених гайок TOPTUL 1/2" 14 мм BAAK1614
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0101998 |
| Довжина | 34 мм |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Розмір: 14мм Довжина: 34мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір max | 14 |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 403,20 ₴


