влевовправо
-20%Жіночий шкіряний ремінь Cavaldi 109-129х1,8 см Сірий CL0046098
- В наявності
496 ₴
396,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: натуральна шкіра.
Ширина: 1.8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Вузький |
| Коротшає | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0046098 |
| Довжина | 109-129 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 109-129х1,8 см |
| Розмір виробу | 109-129х1,8 см |
| Торговельна марка | Cavaldi |
| Ширина | 1,8 см |
- Ціна: 396,80 ₴





