влевовправо
-20%Ремінь двосторонній чоловічий Alon 125х3,5 см Чорно-синій CL0051625
- В наявності
1 024 ₴
819,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь двосторонній чоловічий.
Материал-Кожа.
Розмір — 175х3,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alon |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0051625 |
| Довжина | 125 См (+-5 См) |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шкіра |
| Розмір | 125х3,5 см |
| Розмір виробу | 125х3,5 см |
| Розміри | 125х3,5 см |
| Склад | Шкіра |
| Тип Пряжки | Класика |
| Торговельна марка | Alon |
| Колір | Чорно-синій |
| Ширина | 3,5 см |
- Ціна: 819,20 ₴





