влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0084796 |
| Вік | Дорослі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Стрейч |
| Розмір | 2,5 см |
| Розмір виробу | 2,5 см |
| Розміри | 2,5 см |
| Зростання До | 180-185 См (Худе-Середня Статура) |
| Склад | Стрейч |
| Торговельна марка | Gofin |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 568,80 ₴





