влевовправо
-20%Ремінь-гумка Weatro 100-120х3,3 см Чорний CL0097146
- В наявності
495 ₴
396 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь резинка батал. Ширина 3,3 см. Довжина 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0097146 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 120- 129 см: 100-120 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Матеріали | Текстиль-резинка + pu шкіра , металева пряжка |
| Розмір | 100-120х3,3 см |
| Розмір виробу | 100-120х3,3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Weatro |
| Ширина ременя, см | 3.3 см |
- Ціна: 396 ₴




