влевовправо
-20%Сумка для ноутбука Wallaby 40х31х7 см Чорний CL0128018
- В наявності
1 453 ₴
1 162,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Лицьовий бік сумки прикрашає металевий логотип виробника.
Сумка виготовлена з міцного та зносостійкого поліестеру.
Одне основне відділення, всередині якого розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма з ремінцем-фіксатором на липучці.
Друге відділення менше, всередині якого розташовані дві відкриті кишені та дві петлі для ручок.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини.
Знімний регульований ремінь через плече з накладкою на плече.
Характеристики товару:
Матеріал: поліестер.
Розміри в мм (ШхВхГ): 400x310x70.
Колір: чорний
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128018 |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 7 см |
| Діагональ пристрої | 15-16" |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Розмір виробу | 40х31х7 см |
| Ручки | Дві |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 1 162,40 ₴









