влевовправо
-20%Підтяжки Gofin suspenders 185х4 см CL0051500
- В наявності
980 ₴
784 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0051500 |
| Вік | Дорослі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Стрейч |
| Стать | Чоловічий, жіночий |
| Розмір | 185х4 см |
| Розмір виробу | 185х4 см |
| Розміри | 185х4 см |
| Зростання До | 180-185 См (Худе-Середня Статура) |
| Склад | Стрейч |
| Торговельна марка | Gofin suspenders |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 784 ₴





