-20%Психологічна гра. Легко вирішуємо складні ситуації Ranok Creative 23,5х5х23,5 см CL0125649
- В наявності
777 ₴
621,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи траплялося Вам спостерігати, коли діти, потрапляючи в незвичайну ситуацію, лягаються й не можуть знайти вихід із неї?
Гра стане гарним помічником психологам, педагогам, батькам, дітям. З нею:
- долаємо страхи,
- вирішуємо конфлікти,
— розвиваємо емоційний інтелект.
За допомогою психологічної гри ви з легкістю покажете дітям, що безвихідних ситуацій немає й завжди можна виправити ситуацію.
Малюк подолає страхи та навчиться діяти в непередбачуваних ситуаціях:
- загубитися в місті чи заблукав у лісі?
— виявився один на один із незнайомцями в місті
- травлять інші діти?
- залишився один у темній кімнаті та боїться вигаданих монстрів?
-пинився на шляху злого песа?
— вкрали незнайомці на автомобілі?
- потрапив у негоду з блискавкою та громом?
Всі ці та інші ситуації, які часто лякають малюків, дитина з легкістю подолає за допомогою гри та навчиться себе спокійно вести та правильно реагувати в цих умовах.
Кількість гравців: 2+
Набір містить:
Карти «ситуації» — 56 карток
Карти «рішення» — 144 картки
Правила гри з прикладами роздільної здатності незвичайних ситуацій
Рекомендується інститутом сімейної психології та консультування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0125649 |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 7-ми років |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 23.5 |
| Габарити: ширина | 23.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Папір |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 23,5х5х23,5 см |
| Розмір виробу | 23,5х5х23,5 см |
| Розмір, см | 23,5х5х23,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Торговельна марка | Ranok Creative |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 621,60 ₴


