влевовправо
-20%Ремінь тканинний Le-Mon 120х3,8 см Койот CL0097124
- В наявності
495 ₴
396 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь тканинний з металевою пряжкою, ширина 3,8 см, довжина 120 см. Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0097124 |
| Довжина ременя | 120 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір | 120х3,8 см |
| Розмір виробу | 120х3,8 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Le-Mon |
| Колір | Койот |
- Ціна: 396 ₴





