влевовправо
-20%Жіночий шкіряний ремінь Skipper 110-130х2,5 см Синій CL0107936
- В наявності
482 ₴
385,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: натуральна шкіра.
Ширина: 2,5 см.
Колір: Темно-синій.
Країна виробник: Skipper, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skipper |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0107936 |
| Довжина | 110-130 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 110-130х2,5 см |
| Розмір виробу | 110-130х2,5 см |
| Торговельна марка | Skipper |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 385,60 ₴






