-20%Набір 4 кришталевих бокалів Atlantis Crystal CHARTRES Vista Alegre 16,2 см CL0016763
- В наявності
15 328 ₴
12 262,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір 4 кришталевих келихи ручної роботи Atlantis Crystal CHARTRES для білого вина — ознака гарного смаку та достатку. Висота келиха 162 мм. Об'єм 160 мл. Вага без паковання 280 грамів. Келихи для білого вина можна придбати й як чудовий подарунок, який чудово підійде для будь-якого випадку та потішить носія свята. У Вас з'явиться можливість разом із ним підняти дзвінки келихи на честь урочистої події.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vista Alegre |
| Матеріал | Кришталь |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0016763 |
| Вага | 280 г |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 4 бокала |
| Морозильна камера | Немає |
| Обсяг | 160 мл |
| Посудомийна машина | Так, режим кришталь із температурою до 350 °C |
| Розмір | Висота 162 мм |
| Розмір виробу | 16,2 см |
| Серія | CHARTRES Crystal |
| Торговельна марка | Vista Alegre |
| Холодильник | Да |
- Ціна: 12 262,40 ₴


