влевовправо
-20%Сумка для ноутбука Wallaby 40х31х7 см Чорний CL0128015
- В наявності
847 ₴
677,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного та зносостійкого поліестеру.
Одне відділення для ноутбука 15,6 дюйма.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини з нейлону зі вставками зі штучної шкіри.
Знімний регульований ремінь через плече з накладкою на плече.
Характеристики товару:
Матеріал: поліестер.
Розміри в мм (ШхВхГ): 400x310x70.
Колір: чорний
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128015 |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 7 см |
| Діагональ пристрої | 15-16" |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Розмір виробу | 40х31х7 см |
| Ручки | Дві |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 677,60 ₴









