влевовправо
-20%Ремінь гумка Weatro 105х3,5 см Зелено-бежевий CL0097062
- В наявності
495 ₴
396 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь-гумка підкорив усю Європу своєю простотою і практичністю. Виготовлений дуже якісно, текстиль-гумка + екошкіра на заряднику та хвості, металева пряжка. Ширина 3,5 см, довжина 105 см
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0097062 |
| Вид | Ремені та пояси |
| Довжина ременя | 105 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Матеріали | Текстиль-гумка + екошкіра, Пряжка: метал |
| Розмір | 105х3,5 см |
| Розмір виробу | 105х3,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Weatro |
| Колір | Зелено-бежевий |
| Ширина ременя | 3.5 см |
- Ціна: 396 ₴




