влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 20х25х15 см CL0117072
- В наявності
723 ₴
578,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Три додаткові кишені на лицьовій стороні й одна кишеня на столику.
Збоку кишеня для мобільного.
Характеристики:
Материал: жатка.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 20x25x15.
Вес(кг): 0.34.
Об'єм: 6,9 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117072 |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 15 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 20х25х15 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 578,40 ₴










