влевовправо
-20%Міський рюкзак Corvet 42х20х6 см Червоний CL0050045
- В наявності
869 ₴
695,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велорюкзак спортивний 5L Corvet, Польща BP2504-52 червоний
Аксесуари для велосипедистів від Corvet рекомендуються як аматорам, так і професіоналам. Цей регульований велосипедний рюкзак виготовлений із дихаючого, водонепроникного матеріалу. Спинка облицьована м'якою вкладкою для захисту від саден і потертостей. Ретельно продумана система кишень, нагрудний ремінь і регульовані лямки підвищують комфорт використання, а вбудовані відбивні елементи підвищують нічну безпеку.
Опис товару:
основний відсік закривається клапаном на липучці;
в основному відділенні розміщений відсік для питної системи з можливістю виведення трубки назовні;
передня кишеня на блискавці, у якій розташовані дві невеликі відкриті карамни;
сітчаста дихаюча спинка;
регульовані сітчасті вентильовані лямки рюкзака;
регульований нагрудний ремінь;
ручка з нейлону;
світловідбивні елементи.
Характеристики:
Виробник: Corvet, Польща.
Матеріал: нейлон.
Колір: червоний.
Розміри (ШхВхГ): 20х42х6 см.
Об'єм: 5 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050045 |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 42, 40 см |
| Довжина | 6 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків, Для жінок |
| Кількість кишень | 1 |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Обсяг | 5 |
| Особливості велосумки | Вентильована спинка |
| Розмір | 42х20х6 см |
| Розмір виробу | 42х20х6 см |
| Розміри | 42х20х6 см |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Тип рюкзака | Велорюкзаки |
| Товщина | 10 см |
| Торговельна марка | Corvet |
| Ширина | 20, 21 см |
- Ціна: 695,20 ₴



