влевовправо
-20%Краватка Perform Uomo 10х150 см CL0050714
- В наявності
1 024 ₴
819,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — Шовк.
Розмір — 10х150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050714 |
| Довжина | 10 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шовк |
| Виробник | Perform Uomo |
| Розмір | 10х150 см |
| Розмір виробу | 10х150 см |
| Розміри | 10х150 см |
| Склад | Шовк |
| Тип | Середній:широкий |
| Торговельна марка | Perform Uomo |
| Візерунок | Східний |
| Колір | Синьо-блакитний |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 819,20 ₴



