влевовправо
-20%Жіночий шкіряний ремінь Weatro 110-115х3 см CL0095190
- В наявності
1 044 ₴
835,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий із натуральної шкіри, ширина 3 см, довжина 110-115 см.;
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Темно-коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0095190 |
| Вид | Ремені та пояси: Ремені |
| Довжина ременя | 110-115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 110-115х3 см |
| Розмір виробу | 110-115х3 см |
| Склад | Шкіра |
| Торговельна марка | Weatro |
| Ширина ременя | 3 см |
- Ціна: 835,20 ₴



