влевовправо
-20%Чоловіча краватка метелик Handmade 5х10 см Бежевий CL0084406
- В наявності
177 ₴
141,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча краватка метелик.
Матеріал — Віяло.
Розмір — 5х10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0084406 |
| Висота | 5 см, |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | 5х10 см |
| Розмір виробу | 5х10 см |
| Розміри | 5х10 см |
| Склад | Дерево |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Торговельна марка | Handmade |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 141,60 ₴





