влевовправо
-20%Жіночий шкіряний ремінь Mustang 90-110х2,5 см Червоний CL0046146
- В наявності
657 ₴
525,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка класична, білий матовий метал.
Ширина: 2,5 см.
Колір: червоний. внутрішня сторона коричневого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0046146 |
| Довжина | 90-110 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 90-110х2,5 см |
| Розмір виробу | 90-110х2,5 см |
| Торговельна марка | Mustang |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 525,60 ₴






