влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — Метал, Нейлон.
Розмір — 1102.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Довжина | 102 см |
| Стать | Унісекс |
| Вид виробу | Краватка |
| Тип тканини | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050689 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Метал, Нейлон |
| Розмір | 102 см |
| Розмір виробу | 102 см |
| Розміри | 102 см |
| Склад | Метал, Нейлон |
| Торговельна марка | Handmade |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 784 ₴





