влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — поліестер.
Розмір — 7,5х150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Довжина | 150 см |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 7.5 см |
| Вид виробу | Краватка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0082800 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | 7,5х150 см |
| Розмір виробу | 7,5х150 см |
| Розміри | 7,5х150 см |
| Склад | Поліестер |
| Торговельна марка | C&A |
- Ціна: 711,20 ₴



