влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Довжина | 60 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0083640 |
| Вік | Дитячі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шкіра, стрейч |
| Стать | Дитячий |
| Розмір | 60х2,5 см |
| Розмір виробу | 60х2,5 см |
| Розміри | 60х2,5 см |
| Зростання До | 100 См |
| Склад | Шкіра, стрейч |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торговельна марка | Gofin |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 500 ₴




