влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — Шовк.
Розмір — 9х147 см.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0082932 |
| Довжина | 9 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шовк |
| Виробник | Emilio Corali |
| Розмір | 9х147 см |
| Розмір виробу | 9х147 см |
| Розміри | 9х147 см |
| Склад | Шовк |
| Торговельна марка | Emilio Corali |
| Ширина | 147 |
- Ціна: 500 ₴



