влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 9х27х34 см Хакі CL0117073
- В наявності
1 248 ₴
998,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на блискавці.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Потужний пластиковий каркас
Дві пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 34x27x9.
Вес(кг): 0.72.
Об'єм: 16,05 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117073 |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 34 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 9х27х34 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 998,40 ₴








