влевовправо
-20%Скалка-ніж Empire Pro для круасанів Empire 48 см, 22 см, Ø8 см CL0017426
- В наявності
1 677 ₴
1 341,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скалка-ніж (ролер) Empire Pro для круасанів. Незамінний інструмент професійного кондитера, за допомогою якого можна легко та швидко створювати будь-яку кількість акуратних круасанів однакової форми та розмірів. Навіть якщо Ви не профі, а просто любите готувати випічку, качалка-ніж (ролер) для круасанів заощадить Ваш час і сили — круасани, рогатки та інша випічка зі шару тіста. Він допоможе швидко та якісно розділити підготовлене тісто на однакові трикутники, досить лише один раз провести по ньому спеціальною качалкою. Довжина качалки 48 см. Ножі з неіржавкої сталі 22 см, діаметр 8 см, ручки зі щільного пластику. Заготівка круасана (рогаліка) — трикутник зі сторонами 22х11см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0017426 |
| Вага | 0,488 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 1 качалка-ніж |
| Матеріал | Ножі та механізм із неіржавкої сталі. Ручки пластикові |
| Посудомийна машина | Да |
| Розмір | 48 см; ножі - 22 см; Ø8 см |
| Розмір виробу | 48 см, 22 см, Ø8 см |
| Серія | Profi Cookie |
| Торговельна марка | Empire |
| Колір зовнішній | Сталевий. Ручки білі |
- Ціна: 1 341,60 ₴






