влевовправо
-20%Підтяжки Х образні Gofin 2,5 см CL0084867
- В наявності
804 ₴
643,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0084867 |
| Вік | Дорослі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Гумка |
| Розмір | 2,5 см |
| Розмір виробу | 2,5 см |
| Розміри | 2,5 см |
| Зростання До | 180-185 См (Худе-Середня Статура) |
| Склад | Гумка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Торговельна марка | Gofin |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 643,20 ₴




