влевовправо
-20%Дорожня сумка Wallaby 46х27х17 см Бордовий CL0105659
- В наявності
1 343 ₴
1 074,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Сумка виготовлена в сучасному урбаністичному дусі.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині відділення розташовані дві відкриті кишеньки.
Регульований ремінь через плече.
Дві ручки заввишки 27 см, ручки прошиті по всій висоті сумки та пропущені під днищем сумки, що підвищує їхню міцність.
На передній стінці сумки розташована невелика прорізна кишенька для швидкого доступу.
Дно сумки додатково ущільнене.
Чотири пластикові ніжки на днищі сумки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір: бордовий
Розмір ШхВхГ (см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вес(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105659 |
| Вага | 0.6 |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 21 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 46х27х17 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 074,40 ₴










