влевовправо
-20%Краватка-метелик Handmade 11 см Жовтогарячий CL0083102
- Менше 2 од.
447 ₴
357,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка-метелик.
Матеріал — поліестер.
Розмір — 11.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0083102 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | 11 см |
| Розмір виробу | 11 см |
| Розміри | 11 см |
| Склад | Поліестер |
| Торговельна марка | Handmade |
| Візерунок | Однотонний |
| Ширина | 11 |
- Ціна: 357,60 ₴





