влевовправо
-20%Краватка Zara 7 см Коричнево-синій CL0050735
- Менше 2 од.
1 423 ₴
1 138,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — 63% віскоза, 37% Полиэстер, Підкладка — Поліестер.
Розмір — 7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zara |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050735 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | 63% Віскоза, 37% Поліестер, Підкладка - Поліестер |
| Розмір | 7 см |
| Розмір виробу | 7 см |
| Розміри | 7 см |
| Склад | 63% Віскоза, 37% Поліестер, Підкладка - Поліестер |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Торговельна марка | Zara |
| Колір | Коричнево-синій |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 1 138,40 ₴



