влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — Шовк.
Розмір — 8х150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Довжина | 150 см |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Краватка |
| Тип тканини | Шовк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0082755 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шовк |
| Розмір | 8х150 см |
| Розмір виробу | 8х150 см |
| Розміри | 8х150 см |
| Склад | Шовк |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Широкий |
| Торговельна марка | C&A |
| Візерунок | Квадрат |
| Ширина | 8 |
- Ціна: 711,20 ₴



