влевовправо
-20%Чоловічий ремінь Le-Mon 100-115х3,3 см Чорний CL0096931
- В наявності
570 ₴
456 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь чоловічий з екошкіри з пряжкою-автомат, ширина 3,3 см, довжина 115 см.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0096931 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 100-115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Особливості | Пряжка-автомат |
| Розмір | 100-115х3,3 см |
| Розмір виробу | 100-115х3,3 см |
| Розміри | 100-115х3,3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Le-Mon |
| Ширина ременя, см | 3,3 |
- Ціна: 456 ₴



