влевовправо
-20%Чоловічий шкіряний ремінь Skipper 116-136х3,5 см Чорний CL0051902
- В наявності
723 ₴
578,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка металева.
Можна легко самостійно вкоротити до необхідної Вам довжини.
Ширина: 3.5 см.
Колір: чорний
Виробник: Україна.
Всі представлені світлини відповідають реальному товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skipper |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0051902 |
| Довжина | 116-136 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 116-136х3,5 см |
| Розмір виробу | 116-136х3,5 см |
| Торговельна марка | Skipper |
| Ширина | 3,5 см |
- Ціна: 578,40 ₴




