влевовправо
-20%Жіночий шкіряний ремінь Le-Mon 110-115 см Оливковий CL0095594
- В наявності
825 ₴
660 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий шкіряний, ширина 3 см, довжина 110-115 см.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0095594 |
| Вид | Ремені та пояси: Ремені |
| Довжина ременя | 110-115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 110-115 см |
| Розмір виробу | 110-115 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 3 см |
| Ширина ременя, см | 3 |
- Ціна: 660 ₴



