влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краватка.
Матеріал — Шовк.
Розмір — 9.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050913 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шовк |
| Виробник | E. Marinella |
| Розмір | 9 см |
| Розмір виробу | 9 см |
| Розміри | 9 см |
| Склад | Шовк |
| Тип | Широкий |
| Торговельна марка | E. Marinella |
| Візерунок | Смужка |
| Ширина | 9 |
- Ціна: 643,20 ₴



