влевовправо
-20%Кардан ударний 1/2" посилений Toptul CL0030777
- В наявності
567 ₴
453,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардан ударний 1/2" посилений TOPTUL KACN160B.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | кардан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030777 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Довжина: 62 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип | Карданы |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 453,60 ₴



